تصاویر لو رفته از جدیدترین تلفن هوشمند سامسونگ که قرار است با عنوان گلکسی اس ۴ وارد بازار شود در اینترنت منتشر شد.

تصویر منتشر شده توسط سایت «سامموبایل» نشان دهنده یک دستگاه تلفن هوشمند با صفحه نمایش ۵ اینچی و طراحی تازه‌ای است که این بار هیچ دکمه‌ای روی آن مشاهده نمی‌شود. گفته می‌شود که این دستگاه یک پردازنده چهارهسته‌ای و دوربین ۱۳مگاپیکسلی دارد. براساس ادعای این سایت اینترنتی، این تصویر که منابع آنها در شرکت سامسونگ به دست آمده نسل آینده سری گلکسی S ها محسوب می‌شوند.

این سایت همچنین اضافه کرده است که ما هنوز نمی‌توانیم این مساله را به صورت ۱۰۰ درصد تصدیق کنیم که آیا این دستگاه گلکسی اس ۴ است یا خیر، اما تصویر ارسال شده واضح است و به نظر نمی‌رسد که تقلبی باشد. این تصویر نشان‌دهنده یک طراحی تازه برای تلفن هوشمند جدید سامسونگ است که روی آن هیچ دکمه‌ای مشاهده نمی‌شود.

انتظار می‌رود که این تلفن از آخرین نسخه سیستم‌عامل آندروید گوگل باشد. شایعات و گزارش‌های غیررسمی قبلی حاکی از این بود که این تلفن احتمالا دارای نوع جدید صفحات خم شو است که موجب می‌شود صفحه این تلفن غیرقابل شکستن باشد. اما به نظر نمی‌رسد که تغییری در صفحه ۵ اینچی این دستگاه در تصویر لو رفته وجود داشته باشد.

این تصویر چند ساعت پس از آن منتشر شد که یک سایت آنلاین اعلام کرد که آی فون ۶ در دفتر مرکزی این شرکت در کالیفرنیا مورد استفاده قرار گرفته است. اپل و سامسونگ رقابت تنگاتنگی برای برتری در بازار تلفن‌های هوشمند دارند و ارائه مدل اس ۴ زودتر از آی فون جدید می‌تواند مزیت مهمی برای این شرکت کره‌ای باشد. این درحالی است که برخی از وبلاگ‌ها اظهار کردند که این تصویر واقعی نیست و دستکاری تصویر گلکسی اس ۳ برای ارائه یک مدل جدید ساده است.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


+ سه = 9