آیا شما هم دوست دارید لباس های اندامی به تن کنید؟!

یک شکم تخت لازمه ی کار شماست و خبر خوب این که نیازی نیست مدت زمان زیادی را در باشگاه بدوید!

آیا شما هم دوست دارید لباس های اندامی به تن کنید ؟! به این توصیه ها توجه کنید

این چندین مرحله به شما کمک می کند راحت تر به هدفتان برسید.

کاهش مصرف نمک

طبق نظر کارشناسان،مقدار نمک را به سه گرم در روز کاهش دهید و این به بدن شما کمک می کند تا آب آزاد کند و سطح نمک بدن همواره رقیق نگه داشته خواهد شد.

اگر شما به مصرف نمک نیاز دارید،از نمک دریایی استفاده کنید.میزان سدیم این نمک ها پایین تر است.هم چنین از سس سویا که سطح بالایی از سدیم دارد و باعث نفخ فوری شکم می شود دوری کنید.

پرهیز از نوشیدنی های گازدار

نوشیدنی های گازدار باعث نفخ معده و افزایش حجم شکم می شوند.

از خوردن غذا حین راه رفتن جلوگیری کنید

مطمئن باشید که برای صرف وعده ی غذایی آمادگی دارید،در جایی آرام بنشینید و سپس به غذا خوردن بپردازید.این به شما کمک می کند که ارام باشید و روی آن چه که میل می کنید تمرکز کنید.خوردن غذا با دهان پر،و بدن خوب جویدن باعث انباشتگی غذا در شکم می شود.باید سعی کنید غذایتان را بیشتر بجوید،کالری های ورودی به بدن نیز با جویدن غذا کاهش خواهند یافت.

خوب بخندید

خندیدن راهی جالب و خوب برای سفت کردن عضلات شکم است.هر دفعه که یک خنده ی عمیق داشته باشید عضلات شکم شما کشیده می شود.

کنترل وعده های غذایی

مطابق نظر کری گلاس من،نویسنده ی کتاب دایت،بهترین راه خوردن برای داشتن شکم تخت این است که وعده های غذاییتان را کنترل کنید.وعده هایی غذایی کنترل شده ای که شامل همه ی حبوبات و چربی های غیر اشباع در طول روز باشد.چربی های غیر اشباع در آووکادو،مغزها و دانه ها،زیتون و شکلات تلخ یافت می شوند و محققان کشف کرده اند که این ها چربی شکم را مورد هدف قرار می دهند.

چای سبز بنوشید

محققان ارتباطی مستقیم بین چای سبز و کمر باریک پیدا کرده اند.چای سبز حاوی کاتچین است که چربی آزاد شده از سلول های چربی را افزایش می دهد و به افزایش انرژی و هم چنین سرعت سوخت و ساز چربی کمک می کند.روزی ۴ تا ۵ لیوان از آن را بنوشید و اثر شگفت انگیز آن را ببینید.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


6 + یک =