به گزارش فانترین به نقل از خبر، افسانه بایگان بازیگر تلویزیون و سینماو صدیقه حکمت همسر شهید بابایی مهمان ویزه برنامه تحویل سال شبکه سه سیما با اجرای علی ضیا بودند.

افسانه بایگان درباره بهترین عیدی که تا امروز گرفته است گفت: «به نظر من حضور انسان بر روی کره زمین بهترین عیدی است. استفاده درست از هستی بزرگ‌ترین نعمت است.»

صدیقه حکمت همسر شهید بابایی نیز در ادامه گفت: «برای من هم همیشه بهترین عیدی سلامتی فرزندان و همسرم بود. اگرچه من حضور فیزیکی شهید بابایی را در کنارم ندارم، اما سایه او همیشه بالای سر من است و بهتر بود که در کنارش می‌بودم.»

بایگان که در سریال «شوق پرواز» نقش همسر شهید بابایی را ایفا کرده بود در ادامه درباره تجربه حضورش در این نقش گفت: «سریال «شوق پرواز» برای من فرصت خوبی بود. آشنایی با خانم حکمت و نشستن پای صحبت‌های ایشان باعث شد بیشتر به این نقش نزدیک شوم. لحظات ناب و لطیفی را که بین یک زن و مرد عاشق می‌گذشت، به واقع در ارتباط شهید بابایی و خانم حکمت دیدم. هر خانمی این آرزو را دارد که همسرش مثل شهید بابایی اینقدرعاشقانه براش بنویسد.»

در پایان همسر شهید بابایی با تشکر از عوامل ساخت سریال «شوق پررواز» گفت: «با توجه به اینکه عوامل ساخت این سریال سعی داشتند واقیعت‌های زندگی شهید بابایی را به تصویر بکشند، اما شاید این تلاش قطره‌ای بود در مقابل اقیانوس و اگر قرار بود هر آنچه در زندگی این شهید می‌گذشت به تصویر کشیده شود شاید ساخت۱۰۰ قسمت هم کم بود.»
همسر بدلی شهید بابایی در شبکه سه+تصاویر

همسر بدلی شهید بابایی در شبکه سه+تصاویر
همسر بدلی شهید بابایی در شبکه سه+تصاویر


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


7 − یک =