میلان، کودک شکیرا به نظر می رسد از هم اکنون به تجارت سرگرمی عادت کرده است و به همراه مادر خواننده اش در یک روزکاری شرکت کرد!

این خواننده عکسی از خود و پسرش را در صفحه اجتماعی توئیتر به اشتراک گذاشت، درحالی که او را در صحنه فیلم برداری در آغوش گرفته بود.

او به عنوان توضیح عکس نوشته بود:”مشخص است میلان بسیار شیفته این اجرا شده است!” این کودک ۱۱ ماهه صندلی قرمز برنامه را با مادرش شریک شده و به نظر می رسید از این صندلی داوری مشهور لذت می برد!

در تصویر خنده دار دیگری نشان می دهد که میلان آنچنان اخم کرده است که دیگر تحت تاثیر آن صندلی قرار نگرفته و سعی دارد تا دکمه قضاوت روی صندلی را فشار دهد.

واکنش خشمگین میلان به اجرا، این خواننده را برآن داشت تا بعدا در صفحه اجتماعی اش بنویسد:”نه… فکر نمی کنم او این اجرا را پسندیده باشد.”

شکیرا با آوردن بزرگترین هوادارش به صندلی ردیف اول، شروع به تعادل بخشیدن به زندگی کاری و وظایف مادری خود کرده است.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


+ نُه = 18