بهترین پذیرایی از مهمان ها در این فصل آبمیوه است. شاید برای همه میسر نباشد که آبمیوه طبیعی جلوی مهمان بگذارند اما با کمی فکر می توان در همان آبمیوه های آماده هم تغییراتی داد که زیباتر و خوشمزه تر باشند.

برای مثال به جای استفاده از یخ، از پودر یخ در آبمیوه ها استفاده کنید. یخ را همراه آبمیوه در مخلوط کن بریزید تا چیزی شبیه یخ در بهشت داشته باشید که هم خنک تر است و هم خوشمزه تر.

تکه هایی از میوه را در آبمیوه بگذارید. برای مثال کمی هندوانه را روی آبمیوه شناور بگذارید، حتی می توانید از ترکیب چند میوه که با آبمیوه فرق می کنند استفاده کنید. میوه ها را تکه تکه کنید و به لبه لیوان بچسبانید. می توانید از سبزیجات هم استفاده کنید.

لازم نیست حتما یک نوع آبمیوه داشته باشید می توانید از آبمیوه های دورنگ استفاده کنید. مثلا یخ در بهشت پرتقال را پایین بریزید و یخ در بهشت آلبالو را بالا؛ ترکیب جالبی می شود امتحان کنید.

منبع: نشریه سیب سبز


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


یک × 7 =