در این پست به تحلیل شخصیت احسان علیخانی مجری جوانی که خیلی زود توانست جای خودش را بین مجری های بزرگ صدا و سیما باز کن کند می پردازیم .
با ویژگی های شخصیتی او بیشتر آشنا شوید.

۱- فرم صورت: مهارت عجیبی در عوض کردن جو دارد. این را بارها ثابت کرده است. درست در لحظاتی که بغض تان نزدیک به گریه می شود یک دفعه و با یک جمله هوشمندانه خنده را روی لب هایتان خواهد آورد. می گویند صورت گردها این طوری هستند؛ پرانرژی و زنده دل!
۲- پیشانی: اگر منطقی نیستید طرف او نروید. دوستان علیخانی باید آدم های خوشفکری باشند که به جای زود احساساتی شدن خوب فکر کنند و منطقی تصمیم بگیرند. به گزارش فان خونه اگر دقت کرده باشید با اینکه تم بیشتر برنامه هایش عاطفی است اما به جز مواردی سعی می کند با مهمانانش منطقی برخورد کند و کنترل احساسش را به دست داشته باشد.
۳- ابروها: ایده های خوبی در سرش دارد. در مورد ایده هایش اطلاعات جمع می کند. خوب سبک و سنگین می کند و بعد در صدد اجرای آنها بر می آید. این ابروها از مغز متفکر او حکایت دارند.
۴- چشم ها: او اصلا آدم وابسته ای نیست. عاشق مستقل بودن است آن هم در هر زمینه ای که فکرش را بکنید؛ چه در زمینه مسائل مالی و چه در زمینه مسائل عاطفی. درست است که می تواند حمایتگر باشد اما چندان از حمایت شدن خوشش نمی آید.
۵- بینی: شخصیتش کاریزماتیک است؛ یعنی می تواند به راحتی روی دیگران تاثیر بگذارد. همین که ماه عسل را با اسم او می شناسند و اسمش اعتبار این برنامه است می تواند تاییدی باید بر داشتن یک شخصیت قوی و با اراده.
۶- گونه ها: انرژی و اعتماد به نفس او مثال زدنی است. علاوه بر این دو ویژگی او اصلا کینه ای نیست و قدرت زیادی در پذیرفتن اشتباهات دیگران دارد.
۷- لب ها: او تبحر خاصی در کنترل احساساتش دارد و بعضا می تواند آنها را پنهان کند. آدم دست و دلبازی هم هست. اما مراقب است که خرج های بی خودی نداشته باشد.
۸- فک: ترکیبی از با اراده بودن و تسخیر ناپذیری و اعتماد به نفس خیلی زیاد. ممکن است گاهی وقت ها حرف حرف خودش باشد و خودش را از همه داناتر بداند.
همشهری


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


+ یک = 5