خواننده هالیوودی، جاستین بیبر، در اقدامی بی شرمانه مقابل دیدگان افرادی که در آن مکان حضور داشتند در سطل زباله کنار سالن ادرار کرد .

حرکت بی شرمانه این خواننده صهیونیستی و هالیوودی در حالی صورت می گیرید که پیش از این نیز  از این خواننده جوان و مبتذل، حرکات زشتی از این دست نظیر تف انداختن بر روی طرفداران و یا همچنین مصرف ماریجوانا و پوشیدن لباس های  نامناسب دیده شده بود .

 

 

 

 

 

شایان ذکر است روزنامه صهیونیستی “تابلِت” در مقاله ای از اجرای کنسرت جاستین بیبر در اسرائیل از حمایت مالی ویژه شیمون پرز از این خواننده نوجوان پرده برمی دارد. همینجا باید اضافه کرد از ۱٫۵ میلیون دلاری که بنیاد شیمون پرز برای کنسرت جاستین بیبر در تل آویو هزینه کرده چیزی حدود ۸۰۰ هزار دلارش فقط به خود بیبر داده شده است.

 

جای تاسف دارد که جوامع غربی افرادی را نظیر این جوان مبتذل و لا ابالی را به عنوان الگوی خود به جهان معرفی می کند حال آنکه این افراد با انجام اعمال منافی عفت و کرامت انسانی بیش از پیش چهره پلید غرب را برای همگان نمایان می کنند .


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


پنج + = 9