«رضا رخشان» برای فیلم سینمایی «ازدواج سعید و لیلا» نوشته سعید دولتخانی در خواست پروانه ساخت داد.

به گزارش سه نسل، «رضا رخشان» تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با فارس در مورد فعالیت‌های جدید خود، اظهار داشت: روز گذشته برای فیلم سینمایی «ازدواج سعید و لیلا» در خواست پروانه ساخت دادم.

وی در ادامه افزود: این فیلم در ژانر اجتماعی است و سعید دولتخانی نگارش فیلمنامه این کار را بر عهده دارد. فیلم سینمایی «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» به کارگردانی منوچهر هادی‌ آخرین نوشته سعید دولتخانی است که هم‌اکنون بر پرده سینماها سراسر کشور در حال اکران است.

تهیه‌کننده «ضدگلوله» در ادامه در مورد خلاصه داستان این فیلم به فارس، گفت: آقا مرتضی دیوانه‌وار لیلا را دوست دارد و لیلا دیوانه‌وار سعید را. راه رسیدن به لیلا، گذشتن از ایمان و اعتقاد است. آقا مرتضی راه دشواری در پیش دارد…

«رضا رخشان» در پایان این گفت‌وگو در مورد زمان کلید خوردن کار و تعداد جلسات فیلمبرداری نیز خاطرنشان کرد: قرار است این فیلم اوایل آذر‌ماه در لوکیشن تهران جلوی دوربین برود و برای فیلمبرداری این کار نیز ۳۵ تا ۴۰ جلسه پیش‌بینی کردیم.

فیلم سینمایی «ضد گلوله» به کارگردانی مصطفی کیایی در کارنامه تهیه‌کنندگی رضا رخشان به ثبت رسیده است، وی علاوه بر تهیه‌کنندگی، مدیر فیلمبرداری «ضد گلوله» و «بعداز ظهر سگی سگی» را بر عهده داشت.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


هشت + 5 =