دو فیلم “چهارهمسر و یک شوهر” که به مساله چندهمسری می‌پردازد و نیز فیلم ” روسپی‌گری در پشت حجاب” که داستان تلخ دو زن خودفروش و معتاد در ایران را نشان می‌دهد….
IMG08214674 بالا گرفتن جنجال بر سر دو فیلم ضد ایرانی+تصاویر
به نقل از سایت رادیو سوئد، پخش مجدد فیلم‌های به اصطلاح مستند فردی که گفته می شود یک ایرانی است از تلویزیون سوئد، بار دیگر بحث‌ها و واکنش‌های ایرانیان مقیم سوئد را برانگیخت.
index1 بالا گرفتن جنجال بر سر دو فیلم ضد ایرانی+تصاویر
سازنده فیلمدو فیلم “چهارهمسر و یک شوهر” که به مساله چندهمسری می‌پردازد و نیز فیلم ” روسپی‌گری در پشت حجاب” که داستان تلخ دو زن خودفروش و معتاد در ایران را نشان می‌دهد، در همان اکران نخست هم منتقدان بسیاری داشت.

اما با پخش دوباره و تکراری این فیلمها از تلویزیون سوئد، بار دیگر موضوع سیاه‌نمایی جامعه ایران و هدف از ساخت و نمایش  این‌گونه فیلم‌ها را پیش کشید.

در شبکه‌های اجتماعی، صفحه‌ی فیس‌بوکی تشکیل شد برای توقف نمایش فیلمهای که هزاران عضو هم پیدا کرد.

گردانندگان این صفحه می‌گویند که انتقاد اصلی آنها به تلویزیون سوئد است که چرا بارها و بارها فیلم‌هایی که جامعه ایران را سیاه‌نمایی می‌کنند، نمایش می‌دهد.

در بخش نظرات کاربران این صفحه و کامنت‌ها اما، انتقادهای بسیاری به سازنده‌ی غیرحرفه ای این فیلم‌ها، دیده می‌شود.

این نخستین بار نیست که رسانه های غربی دست به چنین اقداماتی برای سیاه نمایی علیه ایران دست می زنند بیش از نیز فیلم هایی نظیر ۳۰۰، بدون دخترم هرگز، آرگو و دهها نمونه از این دست ساخته ها علیه کشورمان به نمایش درآمده است تا چهره ای مخدوش و غیرواقعی برای مخاطب غربی خود از ایران بسازند.

index11 206x300 بالا گرفتن جنجال بر سر دو فیلم ضد ایرانی+تصاویر

بدون دخترم هرگز

index2 300x219 بالا گرفتن جنجال بر سر دو فیلم ضد ایرانی+تصاویر

فصل کرگدن درباره تجزیه طلبی

index3 300x160 بالا گرفتن جنجال بر سر دو فیلم ضد ایرانی+تصاویر

فیلم ۳۰۰

index4 300x198 بالا گرفتن جنجال بر سر دو فیلم ضد ایرانی+تصاویر

نمایی از سنگسار ثریا و بازیگر ایرانی اش شهره آغداشلو


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


− 7 = صفر