198473_574

استقلال تیم بزرگی است و نامش هراس انگیز است! ما به بازی روز چهارشنبه بسیار امیدواریم و انشاءالله با دست پر به ایران باز میگردیم!

سرپرست استقلال می گوید تیمش برابر بوریرام دست و پا بسته نخواهد بود و همه تلاش کادر فنی آبیپوشان این است که با دست پر از تایلند خارج شوند.

میرشاد ماجدی درباره آخرین وضعیت استقلال در تایلند، اظهار کرد: خدا را شکر وضعیت تیم خوب است. وقتی به تایلند رسیدیم، بلافاصله برای دیدن بازی تروساسانا برابر بوریرام در ورزشگاه حاضر شدیم. بوریرام با یک بازی خوب موفق به شکست دو بر صفر حریفش شد. امروز هم اولین تمرینمان در تایلند را ساعت ۱۷ به وقت محلی برگزار خواهیم کرد.

198473 574

او در پاسخ به این سوال که مصدومان این تیم به ویژه خسرو حیدری در چه وضعیتی هستند، بیان کرد: خدا را شکر همه بازیکنان خوب هستند و کادر پزشکی تلاش بسیاری دارد تا خسرو حیدری و بازیکنانی که کمی دچار درد هستند را به این دیدار برسانند. انشاءالله این تلاشها نتیجه میدهد و بدون مشکل خاصی روز چهارشنبه به میدان خواهیم رفت.

سرپرست استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که بوریرام را برابر تروساسانا چطور دیده است؟ اظهار کرد: بوریرام تیمی سرعتی و بسیار خوب بود. آنها جوان هستند، اما ما دست و پا بسته نخواهیم بود. استقلال تیم بزرگی است و نامش هراس انگیز است. ما به بازی روز چهارشنبه بسیار امیدواریم و انشاءالله با دست پر به ایران باز میگردیم.

198474 895

198475 819

198476 117

198477 515

 

منبع: ایسنا


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


هشت × = 64