580442_191510554326886_349456374_n-510x275

من فقط یک دقیقه از ماشین پیاده شدم….فقط یک دقیقه…… ‎فرمانیه بودم….

 

هستی مهدوی فر بازیگر جوان و خوش آتیه ، در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد که : من فقط یک دقیقه از ماشین پیاده شدم….فقط یک دقیقه…… ‎فرمانیه بودم….شیشه های اتومبیل اینجانب را دزد شکست، و کیف دوستم که حاوی بخشی از زندگییش بود را،برد…..دستش هم درد نکنه….نامرد ! و تصویر زیر که شیشه های شکسته اتومبیل شخصی اش را نشان میدهد به اشتراک گذاشته است :

شکستن شیشه ماشین و دزدی از هستی مهدوی فر + تصاویر

هستی (مهدخت) مهدوی فر متولد ۱۳۷۰ می باشد. هستی مهدوی، یاد گرفته نقش های متفاوتی بازی کند. با نگاهی به کارنامه کاری او میتوان، این را به راحتی فهمید. از دختری متفاوت در «سوت پایان» تا نقش یک دختر لال در «زبان مادری» ، او در «مادرانه» هم در نقش دختری دبیرستانی که گرفتار اعتیاد شده، خوش درخشیده و همچنین سریالهای جراحت، سوت پایان، نقش لیلی، پرستوهای عاشق، دسته بازنده ها از دیگر آثار بازیگری وی هستند .

شکستن شیشه ماشین و دزدی از هستی مهدوی فر + تصاویر

متولد آذر است و به خوبی این جمله درباره زنان متولد این ماه درباره او هم صدق می کند: «عاشق مسافرت است و از هر موقعیتی برای انجام این کار استفاده می کند و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامی خویش را با رفتن به سینما و گردش با دوستان ارضا می کند»

شکستن شیشه ماشین و دزدی از هستی مهدوی فر + تصاویر

 


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


دو × 2 =