1611849_723

«بنیامین نتانیاهو» در گفتگویی که شنبه شب از تلویزیون بی بی سی فارسی پخش شد، با تکرار ادعاهای خود درباره ایران، در اظهار نظری عجیب گفت:« من فکر میکنم اگر مردم ایران آزاد بودند، شلوار جین میپوشیدند، به موسیقی غربی گوش میدادند و انتخاباتی آزاد داشتند.» همین ادعای مضحک کافی بود تا کاربران ایرانی فیس بوک و توئیتر، واکنش های قابل تامل و بامزه ای به این سخنان نخست وزیر رژیم صهیونیستی نشان دهند.

اظهارات وی در مورد ممنوعیت پوشیدن شلوار جین توسط ایرانیان، بازتاب های وسیع و متنوعی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی داشته که در نوع خود بسیار جالب توجه است.
1611878 108


آهای نتانیاهو ! “علیرضا” پسر شهید “مصطفی احمدی روشن” دانشمند هسته ای ما که مزدورای شما ترورش کردند هم شلوار جین پاش می کنه

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی این اظهارات نتانیاهو را از روی نداشتن عقل درست و حسابی ارزیابی کرده اند و در کامنت های خود، وی را به شدت مورد تمسخر و سوژه ای به عنوان یک مضحکه قرار داده اند.

یکی از کاربران فیس بوک در ادامه بازتاب های اظهارات نتانیاهو در مورد ممنوعیت استفاده از شلوار جین در ایران در کامنتی نوشته است: “نتانیاهوی بی پدر! تو که از “ندا آقا سلطان” حرف می زنی ندیدی تنش شلوار جین بود؟”

نکته جالب تردر پی اظهارات جنجالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شبکه های اجتماعی این که کاربران با منتشر کردن تصاویری از خودشان در صفحات شخصی و گروه های مختلف که با شلوار جین تصویر برداری کرده اند به این سبک به صحبت های بی پایه و اساس نتانیاهو پاسخ داده اند.

اینجاست که به تعبیر زیبای سید الساجدین(ع) باید خداوند را بارها و بارها حمد و سپاس گفت که دشمنان ما را از احمق ترین افراد قرار داده است.

چندی از کامنت ها و تصاویری که کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی مختلف به اظهارات نتانیاهو ارسال کرده اند:

* -خبر نداره نژاد اریایی ها وقتی به دنیا میان یه تیکه جین چسبیده بهشون

*تو جین میبینی و من پیچش جین
* من جـیـن پـوش تـنـهــای شــبـم

*یه ایرانى براى هضم دلتنگیاش شلوار جین میپوشه

*شلوار جین فقط بهونست…نتانیاهو میخواست به ساپورت اشاره کنه که امروز شایع شده
1611836 688
*نتاتنیاهو کاری کرد که فردا قیمت شلوار جین تو بازار آزاد بکشه بالا

*به بهشت نمیروم اگر شلوار جین پایم نباشد

*بترسید از دریای خروشان جین پوش ها…
1611845 198
*از فردا پوشیدن شلوار جین در همه ادارات دولتی ایران اجباری میشه

* با شلوار جین برم خواستگاری دختر نتانیاهو، بعد بگم ببخشید ما بریم یه دوری بزنیم برمیگردیم

این بار مردم پیش و بیش از مسئولان رسمی به نتانیاهو اعتراض کردند. مردم ایران- چه کسانی که در ایران زندگی میکنند و چه کسانی که سالهاست از ایران مهاجرت کردهاند- در حمایت از ایران، به سخنان هتاکانه نتانیاهو اعتراض کردند تا نشان دهند هیچکسی حق ندارد به ایران و ایرانی هتاکی کند.
1611849 723
* این نتانیاهو که آزادی رو در حد شلوارلی می دونه، باید یه بار بهش شلوارکردی بدیم تا با تمام وجود حس آزادی و رهایی رو درک کنه!

* خبر نداره ما تو ایران، شلوار جین که هیچ، یه گوشی هایی داریم که راحت از تو جیب شلوار جین در میاد.

برخی کاربران تصاویری قدیمی از دوران دفاع مقدس منتشر کردند که در آن رزمندگان شلوار جین پوشیده بودند
1611889 442

نگاه جالب یکی از کاربران شبکه اجتماعی افسران به این موضوع
1611960 826


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


+ دو = 7