we2kjsdr2nawfvn7wumx

 

 

 

مجید جوادی با نام ناصر حجازی فعالیتهای پولشویی اش را جلو میبرد.

ناصر حجازی دروازه بان تیم ملی در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین و یکی از اسطوره های باشگاه استقلال با حضور در سری جدید سریال مشهور «هوملند» مورد توجه رسانه های آمریکایی قرار گرفته است! در یکی از قسمتهای فصل سوم این سریال پرطرفدار یک تروریست برای ورود به خاک آمریکا خودش را ناصر حجازی معرفی میکند.

طبق اطلاعات ارائه شده در «هفت صبح» در این قسمت شخصیتی با نام مجید جوادی واد مجموعه شده که هدفش حمله به تشکیلات سازمان امنیت آمریکا است. جوادی در بخشی از نقشهاش خودش را ناصر حجازی معرفی میکند تا بتواند از طریق نشان دادن خودش به عنوان یک چهره فوتبالی به آمریکاییها ضرر بزند.
به نوشته یکی از سیاتهای انگلیسی زبان مربوط به فوتبال ایران، آنطور که در شرح داستان آمده، جوادی طرفدار استقلال و ناصر حجازی است. گویا در ادامه سریال هم شخصیت اصلی این فرد خرابکار لو میرود و همه متوجه میشوند که او از نام حجازی استفاده کرده است.

سایت Washingtonian هم در گزارشی درباره فصل جدید سریال homeland به این نکته اشاره کرده که مجید جوادی با نام ناصر حجازی فعالیتهای پولشویی اش را جلو میبرد. نقش مجید جوادی را در این سریال را شان تاوب، بازیگر ایرانی-آمریکایی بازی کرده است. به گزارش شبکه ایران بازی شان تاوب در این نقش در حالی رقم خورده که خود وی در گفتگوهای مطبوعاتی خود همواره از اصلیت ایرانی خود با افتخار یاد کرده ولی بازی او در نقش یک ترویست همنام حجازی بدون شک این گفته ها را زیر سوال می برد! شان تاوب که یهودی است، متولد ایران است اما از دو سالگی به همراه خانواده به منچستر مهاجرت کرده و این روزها هم در لوس آنجلس زندگی می کند.

آتیلا حجازی فرزند ناصر حجازی در واکنش به داستان این سریال گفته است: این موضوع هم برایم جالب است هم عجیب. به نظرم سازندگان این سریال با ایرانیها مشکل داشتهاند که از نام پدرم هم استفاده کردند. ما که کاری جز اعتراض در شبکههای اجتماعی نمیتوانیم انجام دهیم. اما امیدواریم که مسئولان این اقدام سازندگان سریال را محکوم کنند چون فقط بحث پدر من نیست و نام ایران هم مطرح شده است.

گفتنی است استفاده از نام اسطوره فوتبال ایران در این سریال آمریکایی واکنش شدید ایرانیها در شبکههای اجتماعی را به دنبال داشته است. تعدادی از ایرانیها با موضعگیری نسبت به این سریال گفتهاند که آمریکاییها با این کار به یکی از چهرههای قابل احترام ایران توهین کردهاند، هر چند از سریالی که از عوامل یهودی و اسرائیلی استفاده کرده بیش از این انتظار نمیرود.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


+ یک = 4