kim and kanye engagement ring 1 510x505

تخمین زده می شود که خواستگاری او حدود ۶ میلیون دلار هزینه داشته است

کیم کارداشیان و کانی وست بر اساس اخبار معتبر رسانه E! روز گذشته مشخص شد که ازدواج خواهند کرد انها روز ۲۱ اکتبر حلقه ی نامزدیشون رو در عام به نمایش گذاشتند .

ظاهراً کانیه وست برای خواستگاری از کیم کارداشیان از هیچ خرجی فروگذار نکرده و از جمع کردن مهمانان و رساندن آنها به استادیوم با جت اختصاصی گرفته تا همکاری با لورن شوارتز برای طراحی انگشتر نامزدی ۱۵ قیراطی، پول زیادی خرج کرده است. 

تخمین زده می شود که خواستگاری او حدود ۶ میلیون دلار هزینه داشته است:
مکان خواستگاری – بیش از ۲۲۰ هزار دلار
اجاره استادیوم بیسبال AT&T در سانفرانسیسکو برای رویدادهای خصوصی و خانوادگی حدود ۲۰۰ هزار دلار آب می خورد. استفاده از تابلوی امتیازات نیز ۲۰ هزار دلار دیگر هزینه دارد. البته استفاده از این تابلو هدیه مالک San Francisco Giants به کانیه بود.
مهمانان – بیش از ۱۵ هزار دلار
کانیه حدود ۵۰ مهمان را از میان خانواده و دوستان نزدیک انتخاب کرد و با جت اختصاصی به استادیوم آورد و آنها را قسم داد که چیزی به کیم نگویند. بیشتر مهمانان از میان میلیاردرهای سیلیکون والی انتخاب شده بودند.

هزینه های سرگرمی – بیش از ۷۵ هزار دلار
برای این مراسم از یک گروه ارکستر ۵۰ نفره دعوت شد و به هر کدام از آنها ۱۰۰۰ دلار پاداش داده شد تا چیزی به کسی نگویند. هزینه های آتش بازی نیز حدود ۲۵ هزار دلار شد.

انگشتر نامزدی که کانیه در طراحی آن به لورن شوارتز کمک کرده بود تا طوری به نظر برسد که گویی در هوا شناور است، چیزی حدود ۱٫۶ تا ۶ میلیون دلار خرج روی دست کانیه گذاشت.
این انگشتر سنگ الماس چهارگوش بی نقصی داشت که لورن شوارتز و کانیه وست با همکاری هم طراحی کرده بودند.
لباس نامزدی والنتینوی سفید و آبی کیم کارداشیان حدود ۲۰۰۰ پوند قیمت دارد.
kim and kanye engagement ring 5 510x714
kim and kanye engagement ring 6 510x323 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


4 × = دوازده