13824694261

شکل و ترکیب صورت، اندازه گردن و وجود چینهای روی گردن که بر اثر سن یا افزایش وزن وجود دارد …

ما اکثرا فکر میکنیم در انتخاب جواهر، فقط مدل آن مهم است و چیزی را که در نگاه اول خوشمان بیاید میخریم و میپوشیم؛ غافل از اینکه یک انتخاب غلط میتواند چهره و ظاهر ما را نامتناسب نشان دهد. در مورد گوشواره هم شکل و ترکیب صورت، اندازه گردن و وجود چینهای روی گردن که بر اثر سن یا افزایش وزن وجود دارد بسیار مهم است. برخی نکات مهم برای انتخاب گوشواره مناسب از این قرار است:

۱ – اگر صورتی کشیده دارید، میتوانید از گوشواره های چلچراغی و حلقه های بزرگی که آویز دارند استفاده کنید همچنین گوشوارههای دکمهای یا میخی را نیز میتوانید بپوشید.

۲ – گوشواره های گرد و آویز صورت را چاقتر و چینهای روی گردن را بیشتر نشان میدهند؛ پس اگر صورتی گرد و چاق دارید، از مدلهای بزرگ و گرد بپرهیزید.

۳ – اگر صورتی گرد با چینها و غبغب آویزان دارید، از مدلهای گوشواره دکمهای یا حلقهای کوچک دوری کنید.

۴ – اگر گردن کوتاهی دارید، از مدل گوشوارههای آویز بلند هرگز انتخاب نکند؛ چون گردن شما را کوتاهتر نشان میدهد.

۵ – گوشوارههای حلقهای ساده به اندازه متوسط، برای هر شخص مناسب است.

۶ – اگر میخواهید در موقعیتی جدی و تخصصی باشید، هرگز گوشوارههای بزرگ و شلوغ را به گوشتان آویزان نکنید. بهتر است به جای گوشواره، از گردنبند، دستبند یا سنجاق سینه استفاده کنید.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


9 + = هفده