مایکروسافت برای جذب کاربران وکارمندان جوان، قابلیت‌های جوان پسندی مثل قابلیت اتصال به شبکه‌های اجتماعی به آفیس ۳۶۵ اضافه کرده است.

مایکروسافت، کارکنان جوان را به استفاده از آفیس ۳۶۵ ترغیب می‌کند

شرکت مایکروسافت قصد دارد قابلیت‌های جدیدی به مجموعه نرم‌افزاری آفیس ۳۶۵ خود بیفزاید تا از این طریق کارکنان جوان کسب‌وکارهای مختلف را ترغیب کند از آن برای انجام فعالیت‌های کاری خود استفاده کنند.
آفیس ۳۶۵ یک مجموعه نرم‌افزاری است که شرکت مایکروسافت آن را از طریق فناوری پردازش ابری عرضه می‌کند.
به گزارش هادی وب از همکاران سیستم به نقل از وب سایت zdnet، شرکت مایکروسافت قصد دارد با افزودن قابلیت‌های جدیدی به مجموعه نرم‌افزاری آفیس ۳۶۵ خود، مصرف‌کنندگان را به استفاده بیشتر از آن ترغیب کند.

مایکروسافت برای نیل به این مقصود قصد دارد ویژگی‌هایی همچون قابلیت اتصال به شبکه‌های اجتماعی، قابلیت ارسال پیام فوری، اشتراک فایل، و قابلیت‌هایی در زمینه ذخیره داده‌ها زمینه استفاده بیشتر مصرف کنندگان از این مجموعه نرم‌افزاری را فراهم کند.

براساس این گزارش، مایکروسافت قصد دارد بیشتر، قابلیت‌هایی به این مجموعه نرم‌افزاری اضافه کند که از نظر نسل جوان جذاب می‌نماید.

جرالد لئو، سرپرست گروه تجاری آفیس ۳۶۵ در شعبه سنگاپور مایکروسافت درباره چرایی اتخاذ این تصمیم گفته است امروزه اغلب کارکنان کسب‌وکار‌ها را افراد جوان تشکیل می‌دهند، جوانانی که می‌خواهند در محیط کار به‌‌‌ همان قابلیت‌ها و تجاربی دسترسی داشته باشند که در محیط بیرون از آنها استفاده می‌کنند.

قابلیت‌های جدید باید به کارکنان اجازه دهد مجموعه نرم‌افزاری آفیس ۳۶۵ در هر زمان و در هر مکانی و بر روی هر ابزاری مورد استفاده قرار دهند.

به گفته وی استفاده از آفیس ۳۶۵ در سنگاپور رشدی فرا‌تر از حد انتظارات داشته است و تاکنون حدود ۴۵۰۰ شرکت از این مجموعه نرم‌افزاری استفاده کرده‌اند که حدود ۹۰ درصد از آن‌ها را کسب‌وکارهای کوچک و متوسط تشکیل می‌دهند.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


یک + = 8