سیر نزولی سهام فیس‌بوک همچنان ادامه دارد.

فیسبوک نیمی از ارزشش را از دست داد

سقوط سهام فیس‌بوک همچنان ادامه دارد و ارزش سهام این شبکه اجتماعی به رقم ۱۹ دلار رسیده است.

به عبارت دیگر فیس‌بوک نیمی از ارزش ابتدایی خود در بورس را از دست داده است.

به گزارش هادی وب از همکاران سیستم به نقل از روزنامهٔ لوموند ضمن انتشار این خبر افزود: فیس‌بوک از سه ماه و نیم گذشته تاکنون بیش از ۶۵ میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داد و ارزشش از ۱۰۴ میلیارد به ۳۸.۶۹ میلیارد دلار رسیده است.

حتی عدم عرضهٔ سهام فیس‌بوک در یک روز برای افزایش تقاضا نیز این سیر نزولی را متوقف نکرد.

این در حالی است که ورود فیس‌بوک به بورس یک روز تاریخی را برای این شرکت و بورس نزدک رقم زده بود.

بانک گلدمن سش، شرکت سرمایه گذاری اکسل و مایکروسافت جز بزرگ‌ترین سهامداران فیس‌بوک هستند که بیشترین ضرر را نیز متحمل شده‌اند.

متخصصان معتقدند که سقوط پی در پی ارزش فیس‌بوک احتمالاً به ضعف‌های مدل کسب‌وکار شرکت و روش درآمدی این سایت از مخاطبان بزرگش برمی گردد.

این افراد همچنین معتقدند که ممکن است مشکل از همکاران تجاری فیس‌بوک به خصوص زینگا باشد که در حال حاضر ۱۵ درصد از کسب‌وکار فیس‌بوک را در برمی‌گیرد.

اعلام نتیجهٔ ضعیف مالی سه ماههٔ فیس‌بوک نگرانی مدیران این شرکت را افزایش داده است.

در حال حاضر مدیران فیس‌بوک علاوه بر مشکلات مالی با موضوعاتی از قبیل عدم اطمینان به صحت و سقم نظرات کاربران و لایک زدن آنها در صفحات شرکت‌ها مواجه هستند.

به همین دلیل فیس‌بوک به زودی قوانین مربوط به لایک زدن را تغییر خواهد داد.

فیس‌بوک همانطور که در ابتدا بر اصل هویت واقعی افراد شکل گرفت، مدیران این شرکت قصد دارند این اصل را مجدداً در این شبکهٔ اجتماعی احیا کند.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


− شش = 1