فخیم زاده و افخمی به دلیل بستن کمربند ایمنی آسیب نمی بینند اما خیراندیش که گویا خیلی راحت و بدون بستن کمربند روی صندلی عقب نشسته،….

بر اساس ویدئویی که اخیرا روی آنتن تلویزیون رفت، هنگام فیلمبرداری صحنه داخل اتومبیل، بهروز افخمی (کارگردان) راننده است و مهدی فخیم زاده (بازیگر) روی صندلی جلو نشسته و کمربند ایمنی دارد. صدای گوهر خیراندیش هم شنیده میشود که دیالوگ میگوید. او روی صندلی عقب نشسته و قرار است در فیلم طوری نمایش داده شود که انگار راننده اوست. صدابردار هم زیر صندلی عقب ماشین خوابیده است.
فخیم زاده دیالوگهایش را میگوید: «تندتر برو، سبقت بگیر». راننده (افخمی)، ماشین نیسان کناری را رد میکند، چهره فخیم زاده توی هم میرود: «ماشین، ا ِا ِا ِاِ …» و دو اتومبیل «شاخ به شاخ» تصادف میکنند.
فخیم زاده و افخمی به دلیل بستن کمربند ایمنی آسیب نمی بینند اما خیراندیش که گویا خیلی راحت و بدون بستن کمربند روی صندلی عقب نشسته، در صحنه تصادف به جلو پرت میشود و سر و کتفش آسیب میبیند. در راه بیمارستان هم گویا مهره های کمرش جابه جا میشود.
گوهر خیراندیش پس از بستری شدن در بیمارستان، عمل شده و این روزها در حال ریکاوری و فیزیوتراپی است. سیدجمال ساداتیان – تهیه کننده «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» – در گفتگو با ایسنا در اینباره گفت: این بازیگر سینما که هم اکنون در منزل به سر میبرد، احتمالا از آخر هفته جلوی دوربین میرود. قرار بود ایشان در دو نقش حضور داشته باشند که با انتخاب بهروز افخمی (کارگردان فیلم) شهین تسلیمی جایگزین یکی از نقشهایشان شده است.

برای نخستین بار عکسی از گوهر خیراندیش پس از سانحه فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» منتشر میکند که در زیر میبینید. همچنین عکسهایی از مهدی فخیم زاده در داخل اتومبیل و هنگام تصادف که شب گذشته در «هفت» نمایش داده شد، نیز قابل مشاهده است.

 

tasadof goharkheyrandish 4 510x283

منبع : ایسنا


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


یک × = 4