Ashkan-KHatibi-4

اشکان خطیبی در صفحه فیس بوکش این عکس را منتشر کرد و توضیحاتی در مورد اون داد ، امیدوارم مشکل این خانم کوچولو حل بشه در ادامه میتوانید این یادداشت را بخوانید.

559754 560833450651576 867043275 n
اشکان خطیبی : این خانم زیبا دوست منه .نازنین زهرا تا حالا با من بیشتر از چند کلمه حرف نزده ولی خیلی با هم دوستیم.نازنین زهرا به دلیل بیماری پوستی غیر مسری EB هر ورزشی نمیتونه بکنه.تنها ورزشی که برای خودش و دوستاش ضرری نداره ،ورزشهای ابی از جمله شنا ست اما نه در تهران و نه در هیچ کجای دیگه ی ایران استخر به خصوصی براشون وجود نداره. استخرهای عادی هم به دلیل عدم اگاهی یا نگرانی از برخورد مردم،حاضر به پذیرش نازنین زهرا و امثال او نیستند و ما هر بار با هم ملاقات می کنیم به این فکر می کنم :
یعنی میشه یه روزی یه استخر بزرگ و مجهز برای این بچه های پروانه ای که پوست شون عین بال پرانه ها ظریف و شکنند ست ساخته بشه؟


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


+ 6 = ده