مجیدی-22

هوادار معلول استقلال که همیشه در تمرینات تیم هم حضور داشته از غصه خداحافظی کاپیتان فرهاد مجیدی پرواز کرد.

حادثه تلخی بود. نمیشد باور کرد اما وقتی با منزلشان تماس گرفتیم به عمق تلخی پرواز بیشتر پی بردیم. متوجه شدیم احمد مظاهرییگانه، هوادار معلول استقلال که همیشه در تمرینات تیم هم حضور داشته از غصه خداحافظی کاپیتان فرهاد مجیدی پرواز کرده، به آسمان رفته تا خانواده اش از غم از دست دادنش عزادار شوند.

احمد، وقتی تماشاگر بازی استقلال و مس بود، با صحنه خداحافظی مجیدی مواجه شود. اتفاقی که نمیتواند باور کند، بر سرش میزند، گریه میکند. تا دو روز لب به غذا نمیزند. غصه میخورد، اشک میریزد و حرفی هم نمیزند تا اینکه در نهایت دچار سکته قلبی میشود. خانواده او را به بیمارستان بوعلی میبرند. احمد در بخش ccu بیمارستان بوعلی بستری میشود.
در حالی که نیمه بیهوش است از او میپرسند، میخواهی با فرهاد مجیدی تماس بگیریم تا با او حرف بزنی و احمد دستی به نشانه بله تکان میدهد.
ساعاتی بعد این احمد است که دیگر روی زمین وجود ندارد. پرواز میکند به آسمانی که آبی است. باورش تلخ است، باورش سخت است که هوادار معلول استقلال طاقت خداحافظی مجیدی را ندارد و آنقدر غصه میخورد که به یک باره دچار سکته میشود.

حال مادر احمد خوب نبود اما با خالهاش که تماس گرفتیم همه ماجرا را همینطور برایمان توضیح داد. گفت: احمد را در قطعه ۳۰۴ ردیف ۵۱ بهشتزهرا دفن کردهاند. گفت احمد در محلهشان خیابان نبرد جنوبی به استقلالی بودن معروف بود. میگفت با همه بازیکنان استقلال عکس هم دارد.

خاله هم داغدار از دست دادن خواهرزادهاش بود و میگفت احمد در این دو روز خیلی غصه خداحافظی مجیدی را خورد. به سر و صورتش میزد و میگفت برایم سخت است که دیگر بازیهای مجیدی را نبینم. چهارشنبه هم ختم این هوادار است.

مراسم سوم احمد مظاهرییگانه، که استقلال را دوست داشت و با خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال از زندگیاش خداحافظی کرد. چینی نازک احساس او از سنگینی تلخ این خداحافظی شکست تا به آسمان پرواز کند، تا امروز خانوادهاش از بار این تلخی پرواز احمد قامتشان خم شود.
ما هم از این حادثه ناراحت شدیم، از هواداری که همراه استقلال بود و با وجود معلولیتی که داشت در تمرینات تیم شرکت میکرد و همه دلخوشیاش استقلال بود.
روحت شاد احمد عزیز، به آسمان که رفتی سلام ما را به همه استقلالیهای آنجا به ناصرخان حجازی، عمو عزت جانملکی و به محمد رنجبر و داود جورابلو به غلامرضا ساجدی و… به همه برسان. آنجا در نزدیکی خدا برای ما هم دعا کن. روحت شاد پسر استقلالی…
باشگاه استقلال این ضایعه تاسف بار را به خانواده آن مرحوم و خانواده بزرگ استقلال در سرار ایران تسلیت می گوید.

 

 

منبع: سایت استقلال


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


نُه × 8 =