در این مطلب کارلی کاردلینو از مجله کازموپولیتن رنگ موهای فصل پائیز ستاره های هالیوودی  را اعلام می کند.


زرد مایل به کرم

شاید فکر کنید این رنگ وحشتناک است، ولی اینطور نیست. در واقع خیلی هم زیباست. نمونه این رنگ را روی موهای کیت آپتون می توانید ببینید. موهای او بلوند کمرنگ و بیشتر زرد مایل به طلایی است. اگر اصل موهای شما بلوند باشد، می توانید این رنگ را امتحان کنید. در داروخانه سراغ رنگ موهای “طلایی روشن” را بگیرید.
a4npya9udu9ejy8q3yf

 

قهوه ای روشن با کنتراست بلوند

اگر رنگ قهوه ای را دوست ندارید می توانید از رنگ موی جنیفر لارنس تقلید کنید. ترکیب قهوه ای روشن و تیره ترکیب زیبایی است. اگر رنگ موی پایه شما هم شبیه به موهای جنیفر باشد، می توانید با هایلایت کردن آن، صورتتان را بازتر کنید. دنبال رنگ موهای “قهوه ای خنثی روشن” باشید و از هایلایت برای افزودن کنتراست استفاده کنید.
cos 02 jennifer lawrence RyQjWs de

 

بلوند عسلی

برای آنکه موهایتان را بلوندتر کنید از موهای نیکول ریچی تقلید کنید. او سایه تیره تری در ریشه موهایش دارد که رنگ کلی موهایش را تیره تر نشان می دهد. دنبال رنگ موی “بلوند عسلی مدیوم” باشید.
cos 01 nicole richie lgn

 

قرمز شرابی

اگر موهای شما بلوند تیره است و دوست دارید از رنگ موی جذاب جسیکا چستین تقلید کنید، بهتر از سراغ سایه های قرمز شرابی بروید. رنگ موی “مسی و توت فرنگی” را در داروخانه ها جستجو کنید.
cos 03 jessica chastain kolaeS de

 

قهوه ای شکلاتی مدیوم

ما رنگ موی جسیکا آلبا را “اُمبره” (ombré) نمی دانیم، با این حال، در موهای او محو شدن رنگ کاراملی روشن در رنگ موی تیره را می توان دید. اگر نمی خواهید زیاد تغییر کنید، این رنگ را پیشنهاد می کنیم. ولی یادتان باشد که نوک موهایتان خیلی روشنتر می شود. شما باید دنبال رنگ “قهوه ای متوسط تا کمرنگ” باشید و برای روشن کردن وسط مو تا نوک آن، باید هایلایت کنید.
cos 06 jessica alba PP0IS9 de

 

خرمایی

موهای قهوه ای شکلاتی با نوک موهای طلایی، به افراد موخرمایی جذابیت خاصی می دهد. برای خریدن رنگ موی موردنظر باید کلماتی مانند “قهوه ای شکلاتی با تن طلایی” را در داروخانه ها جستجو کنید. اگر در خانه می خواهید چنین رنگی را دربیاورید، حواستان باشد که ممکن است درست مانند نوک موهای جسیکا بیل نشود. چون این روش رنگ کردن تکنیک خاصی دارد.
cos 06 jessica biel lgn

 

قهوه ای تیره

شاید بعضی ها فکر کنند که رنگ موی کِری واشینگتن مشکی است، ولی در واقع موهای او روشنتر است. اگر می خواهید موهایتان را کاملاً تیره کنید، سعی کنید کمی هایلایت کاراملی هم به آن اضافه کنید. دنبال رنگ های “قهوه ای تیره، قهوه ای/مشکی” باشید و سپس در موهایتان هایلایت کاراملی دربیاورید.
cos 04 kerry washington o6Ie3N de

 

مشکی

هایلایت ها جنا اوشکوویتز باعث شده که رنگ مشکی موهایتش زیاد زننده نباشد. برای آنکه رنگ پوستتان خودش را نشان دهد، دنبال رنگ “مشکی ملایم” باشید.
cos 05 jenna ushkowitz vqufml de
و سه مدل رنگ موی زیبای دیگر بدون هیچ توضیحی
cos 07 kim kardashian lgn
cos 03 amy adams lgn
cos 04 christina hendricks lgn

 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


هشت + 1 =