سامسونگ این موضوع را یک سوءتفاهم دانسته است.

عذرخواهی سامسونگ از ماجرای نمایشگاه ایفا

معمولاً بسیاری از شرکت‌ها با هزینه خود، برخی نویسندگان و بلاگرها را به نمایشگاه‌های فناوری می‌برند تا آنها را با محصولات جدیدی که در آنجا عرضه می‌کنند آشنا سازند.

به گزارش هادی وب ، شرکت سامسونگ هم چنین برنامه‌ای برای نمایشگاه ایفا داشته ولی آن گونه که خود اعلام کرده بروز یک سوءتفاهم کل ماجرا را به گونه‌ای دیگر نمایش داده است.

داستان از این قرار است که چندی پیش از افتتاح نمایشگاه ایفا ۲۰۱۲ که در برلین در حال برگزاری است، شرکت سامسونگ به برخی وبلاگ‌نویس‌های هندی که در زمینه تلفن همراه مطلب و گزارش می‌نویسند، پیشنهاد داد با هزینه این شرکت به نمایشگاه اعزام شوند.
این افراد پس از اعلام موافقت خود، به عنوان گزارشگر راهی نمایشگاه شدند ولی برای یکی از آنها به نام کلینتون جف (Clinton Jeff) ماجرای دیگری رقم خورد.

این بلاگر گفته شرکت سامسونگ از او خواسته است با پوشیدن یونیفرم ویژه شرکت، در غرفه سامسونگ حضور یابد و اطلاعات مربوط به محصولات را در اختیار اصحاب رسانه قرار دهد.

وی که ظاهراً به این کار علاقه‌ای نداشته، از انجام آن سر باز می‌زند ولی به او می‌گویند: به فکر بازگشت به خانه باش!

بنا به اعلام سی.نت، اکنون سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای، این برخورد نامناسب را به دوش هماهنگ‌کننده برنامه‌های مربوط به بلاگرهای دنیای تلفن همراه انداخته و گفته این شرکت هیچ گاه درصد نیست بلاگرها را به انجام کارهای تبلیغاتی برای خود مجبور سازد.

سامسونگ افزوده در این نمایشگاه نیز مانند دیگر نمایشگاه‌ها، اقداماتی که بلاگرها انجام می‌دهند بر اساس میل و علاقه خودشان است و هیچ اجباری در کار نیست.

غول الکترونیکی کره جنوبی تصریح کرده است که ما به استقلال بلاگرها در انتشار گزارش‌های خود، احترام می‌گذاریم.

سامسونگ همچنین با عذرخواهی از کلینتون جف، گفته می کوشد وضعیت به وجود آمده را اصلاح کند.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


× سه = 12