به گزارش هادی وب / رتبه جهانی غول اینترنتی گوگل با یک رتبه تنزل در رتبه دوم جهان در آمار الکسا قرار گرفت.

رتبه گوگل تنزل یافت

و فیس بوک که در هفته های پیش شاهد کاهش ارزش سهام خود بود با صعود یک پله ای جایگاه گوگل را درنرودید. باتوجه به این تغییر رتبه بندی که توسط الکسا اعلام گردید . پیش بینی میشود ارزش سهام فیس بوک با افزایش چشم گیری مواجهه شود.

حال علت این تغییرات در رتبه بندی ابر غول های دنیای وب میتواند ناشی از کم کاری گوگل باشد. اگه توجه داشته باشید . متوجه خواهید شد . که گوگل بسیاری از خدمات خود را بر روی دامین های جداگانه ارائه میکند. که میتواند از عوامل اصلی این تنزل رتبه باشد.

در ضمن روزانه به تعداد کاربران فیس بوکی نیز افزوده میشود و با توجه به تغییر موضع مدیران فیس بوک در قبال برخی امکانات این سایت مانند قوانین مربوط به لایک زدن و همین طور قوانین مربوط به هویت اصلی کاربران که فیس‌بوک در ابتدا بر این اصل شکل گرفته نیز میتواند عاملی برای روی آوردن مجدد کاربران به سوی فیس بوک باشد.

انتهای خبر / اختصاصی هادی وب


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات

  1. محمدرضا :

    دلیل اصلی پایین اومدن رتبه گوگل اینه که مسلمونا گوگل رو تحریم کردن و از موتورهای جستجوی دیگه استفاده کردن چون گوگل هنوز اون فیلم کثیف رو حذف نکرده

  2. hadi :

    دوست عزیز . گفته شما در این باره درسته ولی اینرو در نظر داشته باشین که نمیشه برای این که ۲۰ و ۳۰ گفت این دلیل اصلی هست باید شما باور کنید.
    اگه به تاریخ این پست دقت کنید متوجه میشین که این پست چند روز قبل انتشار این فیلم موهن ضد دینی بوده.

منتظر نظر شما هستیم !


× هفت = 21