سوتی گوینده خبردرمورد سقوط هواپیمایی که بعدا مشخص شد تنها سکانسی از یک فیلم سینمایی است.
ساعت ۸ صبح به وقت محلی شیکاگو یک گروه خبری ، خبری فوری با مضمون سقوط یک هواپیما و ارسال نیروهای امدادی به محل حادثه منتشر کردند. تنها مشکل این برنامه این بود که آنچه این خانم گوینده خبر به عنوان یک حادثه دلخراش از آن یاد میکرد تنها سکانس یک فیلم تلویزیونی بود که در حال فیلمبرداری در آن منطقه بود.

9a9 سوتی جالب خانم گوینده در مورد یک حادثه +عکس

این گروه خبری حدود ۵ دقیقه بعد از اعلام خبر متوجه شد که این صحنه یک سکانس سینمایی است و این درحالی بود که شبکه خبری  یک هلی کوپتر به محل حادثه اعزام کرده بود  تا گزارش لحظه به لحظه ای از این ماجرا برای بینندگان تهیه کند و اینجا بود که مشخص شد تمام این صحنه دردناک ساخته جلوه های ویژه است.
نکته جالب اینکه بعد از انتشار خبر حتی آتشنشانی به محل اعزام شده بود اما آنها هم دست خالی به پایگاه بازگشتند.
گفته میشود دفتر فیلم سازی اعلام کرده است که قبلا اطلاعیه ای در خصوص فیلمبرداری این صحنه به مقامات اعلام شده بوده و علت اینکه چنین حادثه ای رخ داده است را نمیداند.
چهره گویندگان خبری بعد از فاش شدن ماجرا تنها چیزی بود که باعث شد بینندگان تا ساعتها به این جریان بخندند.

40k15ttrbj15dda4tkre سوتی جالب خانم گوینده در مورد یک حادثه +عکس

9a6 سوتی جالب خانم گوینده در مورد یک حادثه +عکس

9a7 سوتی جالب خانم گوینده در مورد یک حادثه +عکس


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


شش × = 6