آموزش آرایش چشم دودی پاییزی + راهنمای تصویری

آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم دودی ویژه فصل پاییز را در ادامه بخوانید و ببینید :

مرحله ۱: زیر سازی پلک ها را انجام دهید. (عکس ۱)

مرحله ۲: با یک خط چشم ژله ای/کرمی مشکی ، خط مژه بالای چشم را بکشید. لازم نیست زیاد دقیق و صاف باشد، چرا که در مرحله بعدی آن را باید پخش کنید. (عکس ۲)

مرحله ۳: سریع پیش از آنکه خط خشک شود با یک برس کوچک آن خط را پخش کنید. خط را به سمت بالا کشیده و آن را کمی رو به بالا بسط دهید. در این تصویر خط تا بالای انتهای چشم ادامه پیدا کرده است. (عکس ۳ و پس از پایان این کار، باید نتیجه همانند تصویر ۴ شود.)

مرحله ۴: با یک سایه چشم ترکیبی قرمز-قهوه ای-سبز روی پلک تمام خط مشکی روی پلک را بپوشانید. همچنین آن را در سراسر پلکه و کمی پالای چین پلک پخش کنید. باید اطمینان یابید که هر گونه خط و لبه ی مشخص مشکی را ترکیب کنید. (عکس ۵)

مرحله ۵: با یک قلموی ترکیب ، سایه چشم ترکیبی هلویی،بژ، مات را در بالای خط چین پلک بزنید. به آرامی رنگ بالای پلک را با رنگ روی پلک کمی ترکیب کنید تا جایی که هیچ خط مشخصی قابل دید نباشد. ترکیب رنگ بالای پلک را به سمت بالا بسط دهید. (عکس ۶)

آموزش آرایش چشم دودی پاییزی + راهنمای تصویری

مرحله ۶: سایه ترکیبی هلویی کمرنگ و یخی را به عنوان یک های لایت زیر ابرو بزنید. (عکس ۷)

مرحله ۷: از همان خط چشم مشکی برای کشیدن خط مژه پایین پلک استفاده کرده و سپس بای ک قلم کوچک آن را پخش کنید. (عکس ۸)

مرحله ۸: در بالای خط مشکی مژه پایین از سایه ترکیبی قرمز، قهوه ای، برنزی استفاده کنید.سپس در یک سوم خط مژه پایین از سایه طلایی استفاده کنید.(عکس ۹)

مرحله ۹: در این مرحله از ریمل و مژه مصنوعی استفاده کنید. (عکس ۱۰)

مرحله ۱۰: یک خط چشم مایع طلایی در داخل خط مژه پایین پلک بزنید. اگر رنگ طلایی ندارید می توانید از رنگ های قهوه ای، یا مشکی استفاده کنید و یا می توانید آن را بدون هیچ خطی باقی بگذارید.

آموزش آرایش چشم دودی پاییزی + راهنمای تصویری

منبع : پرشین وی


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


شش × 2 =