سومین دوره فوتسال جام جهانی بانوان به میزبانی پرتغال در حال برگزاری است. در این مسابقات برای اولین بار ناظران فیفا حضور داشته و مسابقات را زیر نظر دارند.

فیفا تصمیم گرفت جام جهانی فوتسال بانوان را از سال ۲۰۱۵ به طور رسمی برگزار کند.

http://3nasl.com/theTba-Contents/Components/Contents/UserFiles/Items/52737/7c2d9863-b864-483d-a947-08b591f5175c.jpg?w=480&h=320&m=crop&q=medium

به گزارش سه نسل، سومین دوره فوتسال جام جهانی بانوان به میزبانی پرتغال در حال برگزاری است. در این مسابقات برای اولین بار ناظران فیفا حضور داشته و مسابقات را زیر نظر دارند.

مسئولان فیفا در این مسابقات پیشنهاد کرده‌اند هر کشوری که میزبانی سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ را برعهده بگیرد بخشی از هزینه‌ها را تقبل کرده و همچنین در نظر دارد مسابقات سال ۲۰۱۵ را به طور رسمی برگزار کند.

شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران با اعلام این خبر به فارس گفت: نمایندگان فیفا با حضور در این مسابقات راضی شده‌اند تا جام جهانی ۲۰۱۵ را به طور رسمی برگزار کرده و از فوتسال بانوان حمایت کنند. حضور ما هم در این رقابت‌ها باعث شده تا مسئولان جهانی فوتسال بانوان ایرانی را هم ببینند.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران تا کنون یک پیروزی و یک شکست مقابل تیم‌های ونزوئلا و برزیل کسب کرده است.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


+ 8 = دوازده