اگر دوست دارید با چند راهکار ساده و بدون هزینه های گزاف صاحب پوستی درخشان و زیبا شوید این مطلب را از دست ندهید.
اگر دوست دارید با چند راهکار ساده و بدون هزینه های گزاف صاحب پوستی درخشان و زیبا شوید این مطلب را از دست ندهید.
  برای اینکه از جوش های صورت خود خلاصی یابید به این نکات توجه کنید:

۱-خوب غذا بخورید:خودتان را غرق در میوه و سبزیجات نمایید از ماهی نیز غافل نشوید این مواد مواد مغذی و ویتامین های لازم را به شما می رساند.
۲-رو بالشی خود را مرتب عوض کنید:اگر شما مدام با آکنه هایی مواجه می شوید که دلیل آمدن آنها را نمی دانید از گرد و غبار روزانه و تماس آن با پوستتان غافل نشوید پس هر دو سه روز یک بار روبالشی خود را عوض نمایید.
۳-فشار دادن جوش ها:این کار باعث می شود عفونت به داخل منافذ پوست اطراف برود و حتی باعث ترک پوست و مویرگ ها می شود.
۴-آیا بیش از دو بار در روز پوست خود را پاک می کنید:پاک کردن بیش از حد پوست موجب می شود که لایه ی بیرونی پوست شما بشکند و با از دست دادن چربی طبیعی پوستتان ،حساسیت آن را بالا خواهید برد پس استفاده از پاک کننده ها یک بار در صبح و یک بار در شب امن ترین راه است.
۵-در انتخاب مواد آرایشی دقت کنید:اگر دوست دارید بعد از استفاده از مواد آرایشی هم چنان احساس سبکی داشته باشید از مواد حاوی ویتامین A و E برای  غنی سازی  و احیای پوست خود استفاده نمایید.
۶- انگشتان دست و موهای خود را از صورتتان دور نگه دارید:ممکن است نبینید اما دستان شما پر از آلودگی و میکروب است پس پوستتان را از این منبع عظیم میکروب دور کنید.
۷-دوری از خورشید:نور خورشید باعث ایجاد لکه های قهوه ای مایل به زرد می شود و می تواند التهابات پوستی شما را بدتر کند.
۸-نه گفتن به شکلات:اگر پوست زیبا می خواهید یک رژیم غذایی سالم را انتخاب نمایید و از شکلات،چیبس،نوشابه،بیسکویت و… دوری کنید.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


6 − سه =