فانخونه : کیت وینسلت برای سومین بار در یک مراسم خصوصی با نامزدش ند راکنرول در نیویورک ازدواج کرد!

سخنگوی این بازیگر ۳۷ ساله اعلام کرد که کیت وینسلت در اوایل این ماه با ند راکنرول در یک مراسم خصوصی با حضور دو فرزندش و چند تن از دوستان و خانواده اش ازدواج کرد. این زوج از تابستان با هم نامزد بودند.

عکس   رز تایتانیک برای بار سوم به خانه بخت رفت! +عکس

گفته می شود این مراسم آنقدر خصوصی بود که حتی والدین کیت نمی دانستند او دوباره ازدواج کرده است و پدر ند به نام رابرت نیز به خبرنگار گفت :”من اطلاع نداشتم ولی در کل متعجب نشده و انتظار آن را داشتم.”

عکس   رز تایتانیک برای بار سوم به خانه بخت رفت! +عکس

این اولین بار نیست که کیت در خفا ازدواج می کند، او در سال ۲۰۰۳ با شوهر دومش، کارگردانی به نام سم مندس در جزایر کارائیب تنها با حضور دخترش میا و سه تن از دوستان ازدواج کرد.

عکس   رز تایتانیک برای بار سوم به خانه بخت رفت! +عکس

این بازیگر در ماه مارس ۲۰۱۰ از این کارگردان جدا شد در حالی که از او صاحب پسری به نام جو بود. کیت دخترش میا، ۱۲ ساله را از همسر اولش جیم تیپلتون دارد که تنها پس از سه سال زندگی مشترک در سال ۲۰۰۱ جدا شدند.

آقای راکندرول نیز قبلا با دختر یک وسکنت مولتی میلیونر به نام لیزا در یک مراسم بسیار مجلل در سال ۲۰۰۹ ازدواج کرد ولی در ماه آوریل سال بعدی از هم جدا شدند.


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


شش − 6 =