در لس آنجلس عکاس جوان پاپارازی به نام کریس گورا در حالی که سعی داشت برای تکمیل کردن داستانش از جاستین عکس بیاندازد با یک ماشین تصادف کرد و مدت کوتاهی بعد از حادثه فوت کرد.

به گزارش روزگارنو،این جوان ۲۹ ساله به دوستانش گفته بود که در آن روز جاستین را در حال کشیدن چیزی شبیه ماریجوانا دیده بود و در حال تلاش برای تهیه عکس از او برای داستانش او را تعقیب می کرد.تا اینکه در یک بزرگراه ماشین فراری سفید رنگ ۲۰۰،۰۰۰ دلاری جاستین بیبر را دید که توسط پلیس متوقف شده بود.او از ماشینش پیاده شد و به سمت ماشین جاستین رفت غافل از اینکه راننده آن دوست جاستین، لیل توئیست است. در حالی که پلیس به کریس تذکر می داد که به اتومبیلش برگردد او با یک اتومبیل تویوتا برخورد می کند و فوت کرد.

عکاس جوان کریس گورا


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


1 + = نُه