سارا نتانیاهو، همسر بنیامین نتانیاهو، خشم صهیونیست ها را با پوشش زننده خود در مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره کنست، برانگیخت. لباس او به گونه ای بود که شانه ها، شکم و زیر زانوی او مشخص بود.

به گزارش افکارنیوز به نقل از السومریا، لباس همسر نتانیاهو نه تنها انتقاد صهیونیست های مذهبی را به دنبال داشت بلکه انتقاد مردم عوام و فعالان مد را نیز برانگیخت؛ چرا که گفته می شود لباس سارا نتانیاهو برای حضور در مراسم مذهبی کنست مناسب نبود. تعدادی از منتقدان خطاب به وی گفتند که او بهتر است کمی از کارلا برونی و میشل اوباما تقلید کند و یاد بگیرد.

یک وبسایت اسرائیلی متخصص در امور مذهبی یهودیان، مقاله ای تحت عنوان ” سارا نتانیاهو، توهین برای ما” نوشت و در آن از انتشار تصویر او خودداری کرد. در ادامه این مقاله لباس همسر نتانیاهو را “مستهجن” عنوان کرد.

یکی از کارشناسان به نتانیاهو پیشنهاد کرد که برای خرید لباس همسرش به آمریکا برود!


 فک نمیکنی بهتره این پست رو به اشتراک بزاری ؟؟؟!! sharing   اشتراک در پلاس   اشتراک در توییتر   اشتراک در فیس بوک   اشتراک در فیس نما   اشتراک در آزادگی   اشتراک در کلوب   اشتراک در stumbleupon   اشتراک در دیگ   اشتراک در دلیکیوس   اشتراک در بوکمارک گوگل   اشتراک در گوگل ریدر   اشتراک در دنباله   اشتراک در گوگل باز   اشتراک در فرند فید   اشتراک در دلشکسته

گالری تصاویر

مد و دکوراسیون

نظرات


منتظر نظر شما هستیم !


+ 9 = دوازده